Pimaş Açma

Mart 24, 2024

Pimaş açma genel olarak kanalizasyon borularında oluşan çeşitli cisimleri gidermek için yani boru giderlerini açmak için yapılan işlemin adıdır. Bu hizmeti veren firmaların genellikle çeşitli ekipmanlara robotlara elektronik cihazlara ihtiyaçları vardır çünkü bunu giderlerini açmak için bu cihazlardan yararlanılması şarttır aksi takdirde borular kırılabilir zarar görebilir. Pimaş borularını tıkanıklığını açmanın amacı yani tıkalı borunun içindeki birikintileri temizlemek suyun hızlı ve rahat bir şekilde ana kanalizasyon borularına geçmesini sağlamaktır.

pimaş açma, pimaş ec çama, gider pimaş temizliği istanbul

Tuvalet Pimaş borusu açma

Tuvaletler yani alaturka tuvalet klozet gibi boruların tıkanmaması için giderlere gereksiz eşyaların atılmaması büyük önem arz etmektedir tuvalet Pimaş boru tıkanıklığı açmak için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir bizler sizlere bu desteği ve yardımı sağlayabilmekteyiz.

tuvalet boru giderini tıkayan cisimleri veya bizimkileri öncelikle tespit ediyoruz bunu kameralı cihazlarla yapmaktayız giderleri tıkayan cisimleri maddeleri tespit ettikten sonra bunları akacak hale getirerek robot makinalarla tıkanıklığı açmaktayız tuvalet Pimaş gideri açma ve boru temizliği hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Pimaş açma firması iletişim >> Pimaş Açma, Pimaş Açma servisi, Pimaş Açma fiyat, Pimaş Açma firma, Pimaş Açma ücreti, Pimaş Açma ustası, Pimaş Açma maliyeti, Pimaş Açma tesisatçı, Pimaş Açma teknikleri, Pimaş Açma ne kadar, Pimaş Açma kırmadan, Pimaş Açma robotla.

Pimaş Açma, Pimaş Açma servisi, Pimaş Açma fiyat, Pimaş Açma firma, Pimaş Açma ücreti, Pimaş Açma ustası, Pimaş Açma maliyeti, Pimaş Açma tesisatçı, Pimaş Açma teknikleri, Pimaş Açma ne kadar, Pimaş Açma kırmadan, Pimaş Açma robotla,

İstanbul’da Pimaş boru açma servisi

tabii ki özellikle evlerde iş yerlerinde çok yaygın olarak Pimaş boru giderleri tıkanabilmektedir Pimaş boru giderleri tıkandığı zaman atık suların yani kirli pis suların ana hatlara ulaşması mümkün değildir bizler de bu zorlu işlem yapabilmek için elimizde bulunan robot ve elektronik cihazlarla size bu hizmeti sunmaktayız.

Pimaş borusunu tıkayan bazı maddeler vardır bunlara çok dikkat edilmesi gerekmektedir mesela tuvalet kağıdı kesinlikle Pimaş borularına atılmamalıdır yiyecek atıkları Pimaş borularını atılmamalıdır yağ ve diğer atıkların boruyu daha rahat tıkanması kaçınılmazdır. E bunlara dikkat ettiğiniz zaman Pimaş borularınız En azından sık sık tıkanmaz.

Pimaş boru tıkanıklığın bazı sebepleri ise yabancı maddeler kireçlenme ve çamurlanma olarak açıklanabilir yabancı maddeler derken yani insanlar kişisel eşyalarını tuvaletlere düşürebiliyor işte tarak cüzdan gibi demir para gibi veya oyuncaklar veya aşırı atılan saç kılıfları kesinlikle bir maç borularında birikerek boruyu ciddi şekilde tıkamaktadır.

Pimaş boru tıkanıklığı açma

İstanbul’da Pimaş boru tıkanıklığı açma faaliyetleri sunan bir firma olarak müşterilerimize kesinlikle iyi hizmet vermekteyiz güler yüz hizmet vermekteyiz tabii ki teknolojik imkanlarında verdiği avantajları iyi kullanıyoruz bunun için elimizde çeşitli robotları ve elektronik görüntüleme cihazları bulunmaktadır.

Pimaş boru temizliğinin yapıldıktan sonra yani temizlik ve tıkanıklık açıldıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı olaylar vardır. Yani biz Pimaş borusunu açtıktan sonra bunun kullanımını çok iyi yapmanız gerekmektedir mesela Pimaş borularını belirli aralıklarla çeşitli sıvı kimyasallarla yani gider açma kimyasalları ile temizleyebilirsiniz tuvalet kağıdı dışında hiçbir şeyin tuvaleti atılmaması çok önemlidir. Özellikle yemek atıklarının özellikle kemikli yemeklerin ve yağlı yağ atıklarının giderlere dökülmemesi çok büyük önem arz etmektedir.

Pimaş borularını yüksek basınçlı su kullanarak yıkayıp temizlemekteyiz bu tıkanıklığın açılmasını sağlayabilir bazı durumlarda Pimaş borularının sökülmesi gerekebilir Bu da tabii çok ciddi tıkanıkların olduğu zaman robotla açılmama imkanı bulunduğu zaman yapılabilmektedir ondan sonra bazen kimyasal temizleyiciler ile bir maç boru temizliği hizmeti vermekteyiz bu tabii çok ağır bir madde olduğu için kesinlikle güvenlik önlemlerimizi almaktayız.

en ciddi ve açılması zor olan tıkanıklıkları yani Pimaş açma işlemlerini ancak profesyonel tesisatçılar yapabilmektedir böyle bir sorun yaşadığınız zaman kesinlikle profesyonel bir su tesisatçısını tercih etmenizi önermekteyiz Bu anlamda bizler size hizmet sunabiliriz.

Pimaş boru tıkanmasını zamanında açtırmadığınız zaman sizlere ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir ancak düzenli bakın belirli aralıklarla temizleme gibi hizmeti alırsanız yani periyodik bakım hizmeti alırsanız özellikle büyük işletmeler için bunu söylüyoruz kesinlikle ciddi tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırmış olursunuz özellikle mutfak lavabo ve tuvalet giderleri çok sık sık tıkanmaktadır bunların önüne geçmek için en iyi yöntem iyi kullanmaktır.