Tıkanıklık Açma İstanbul

İstanbul bilindiği gibi büyük şehirdir ve büyük şehirlerde özellikle gider boruları sıklıkla tıkanabilir bunun başlıca sebepleri ise mesela mutfaklarda giderlere atılan meyve çekirdekileri yemek artıkları yıkama sonrası oluşan deterjan kalıntıları gibi sebeplerle tıkanıklık oluşabilir. Bunun yanında tuvalet tıkanıklığı ise yine sıklıkla karşılaştığımız bir olaydır bir sorundur tuvalet tıkanıklığının en önemli sebebi ise tuvaletleri atılan bezlerdir bunun yanında insanların kişisel eşyalarının tuvalet giderlerine düşmesi çakı veya tarak veya cüzdan gibi bunun yanında tuvalete atılan peçeteler Pimaş borularını tıkamaktadır. Bunun sonucu da tıkalı gideri açtırmak için iş yeri ve evlerde profesyonel bir arayış içerisine girilmektedir işte biz tam bu anda kırmadan İstanbul tıkanıklık açma firması olarak müşterilerine robot makinalarla garantili olarak gider borularını açma ve temizleme hizmeti vermekteyiz.

robotla tıkanıklık açma fiyatları 2024 - 2025

Tıkanıklık açma servis fiyatları İstanbul’da yani İstanbul genel olarak baz aldığımız zaman tıkanıklık açma firması olarak servis hizmetimiz 800 ₺ ‘dir. Tıkanıklık açma hizmetlerimiz lavabo tıkanıklığı açma mutfak gider tıkınıklığı açma balkon gideri tıkanıklığı açma mutfak gider tıkanıklığı açma tuvalet gider tıkanıklığı açma klozet gider tıkanıklığı açma için 800 TL karşılığında bir ücret almaktayız, servis sağlamaktayız.

Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul

Tıkanıklık açma firması yaşadıkları mekanlarda gider borularının tıkanması sebebi ile hizmet almak isteyen müşterilere teknolojinin verdiği imkanlardan yararlanarak robot makinelerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti sunan ve kalıcı sorunsuz bir işçilik çıkaran bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Gider borularının tıkanıklığını açma servis hizmetlerini genelde şu şekilde vermekteyiz öncelikle bizi arayan müşterilerin konumuna en yakın servis aracımızı müşterimize yönlendirmekteyiz servis araçlarımızda hizmet verecek 2 tane personelimiz bulunmaktadır Bu iki personelimizden bir tanesi mutlaka robot makine kullanımı alanında tecrübelidir işte sorunlu olan bölgeye bu şekilde gelen ekiplerimiz tıkalı olan gider borusunu kırmadan robot makineler eşliğinde robot makinaları da kullanarak açmaktadır. İstanbul içi tıkanıklık açma alanında sizlere kurumsal hizmet veren ve bu işi 20 yılı aşan bir süredir yapmakta olan tıkanıklık açma firması ile hizmet almanız size faydalı olacaktır.

İstanbul’un Anadolu yakası ile İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bütün ilçe mahalle ve merkezleri tıkanıklık açma servis ücretlerimiz aşağıdaki gibidir.

 • Lavabo Pimaş boru gideri açma fiyatları 750 ₺
 • Mutfak borusu tıkanıklık açma fiyatları 780 ₺
 • Banyo tıkanıklık gideri açma fiyatları 790 ₺
 • Balkon giderleri tıkanıklık açma servsi fiyatları 800 ₺
 • Pisuvar gideri tıkanıklığı açma servis ücreti 810 ₺
 • Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 850 ₺
 • Klozet tıkanıklığı açma hizmeti fiyatları 860 ₺
 • Kanal ve kanalizasyon tıkanıklık açma servis ücretleri 1500 ₺ ile 3000 ₺ arasındadır.

Tıkanıklık açma alanında robotla hizmet verdiğimiz ve kırmadan gider borularını açma alanında servis fiyatlarımız İstanbul’un 39 ilçesi için geçerlidir. Tıkanıklık gider açma firması olarak robot makineleri kullanarak her türlü Pimaş boru tıkanıklığını kalıcı olarak açabilmekteyiz.

Robot Kullanarak Tıkanıklık Açma

tıkanıklık açma fiyatları İstanbul

Yaşadığınız alanlarda özellikle tuvalet gider tıkanıklığı ve mutfak gider tıkanıklığı hızlı bir şekilde aşılması gereken bir sorundur zamanında açılmayan tıkanıklıklar kokulara sebep olabilir ve tıkalı giderlerin daha fazla tıkanmasına mahal verir. Evinize girdiğinizde etrafta pis bir koku özellikle tuvalet kokusu veya lavabo kokusu hissediyorsanız bu gider borularının tıkandığı anlamına gelir bu borulardan gelen pis ve dayanılmaz kokular sizi ve misafirlerinizi rahatsız edebilir bu sorunlardan kurtulmak için gider borularını temizletebilirsiniz şimdi kırmadan tıkanıklık açma firmasını arayarak İstanbul’da en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Tıkanıklık açan su tesisatçısı firma telefonları arıyorsanız bizi 0212 446 46 30 ve 0532 354 58 54 nolu telefon numaralarımızdan haftanın her günü ulaşarak tıkanıklık hizmeti alabilirsiniz İstanbul’da tıkanıklık açma alanında hizmet veren tıkanıklık açma Firması telefonlarını arayarak bize ulaşabilirsiniz. İstanbul gider tıkanıklık açma fiyatları 2024 yılında yukarıda verdiğimiz gibidir.

İstanbul Pimaş Tıkanıklık Açma İpuçları

Tıkalı gider borularını açmak için robotik cihazlar kullanmak, özellikle profesyoneller tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bu cihazlar genellikle kameralar ve motorlu cihazlar içerir ve boruların içine gönderilerek tıkanıklığın nerede olduğunu belirler ve çözüm sağlar. Ancak, bu tür cihazları kullanmak genellikle uzmanlık gerektirir ve genellikle profesyonel tesisatçılar tarafından yapılmalıdır.

İstanbul’da yaşayanlar ev ve işleri gibi alanlarda tıkalı pimaş borularını aşağıdaki şekilde kendi imkanları ile açabilirler.

 1. Kimyasal Temizleyiciler: Piyasada bulunan boru açıcı kimyasal ürünleri kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken talimatları dikkatlice okuyun ve güvenlik önlemlerine uyun.
 2. Pompa veya Püskürtme Cihazları: Tıkalı gideri açmak için vakumlu bir pompa veya basınçlı bir püskürtme cihazı kullanabilirsiniz. Bu cihazları kullanmadan önce talimatları okuyun ve doğru şekilde uygulayın.
 3. Tel veya Boru Temizleme Çubuğu: Bir tel veya boru temizleme çubuğu kullanarak tıkanıklığı fiziksel olarak çözebilirsiniz. Ancak, bu yöntemle dikkatli olmalısınız, çünkü borulara zarar verebilirsiniz.
 4. Sıcak Su: Sıcak su, bazı basit tıkanıklıkları açabilir. Ancak, bu yöntemi yağ veya katı atıklar için kullanmamalısınız, çünkü sıcak su bu tür maddeleri daha da sertleştirebilir.

Pimaş boruları tamamen tıkandı ise ciddi tıkanıklıklar veya tekrarlayan sorunlar için profesyonel yardım almak en iyisi olacaktır. Tesisat sistemlerini düzgün bir şekilde çalıştırmak ve muhtemel hasarları önlemek için uzman tesisatçılardan destek almak önemlidir. Bu minvalde tikaniklikacma.com.tr web sitesi üzerinden bize ulaşarak tıkanıklık açma hizmeti alın.

İstanbul’da tıkalı boru gideri açma servisi hizmetleri, fiyatları hakkında bilgi almak ve tıkanıklık açma işlerinizi profesyonel bir firma ile ortadan kaldırmak için Tıkanıklık Açma Firması olarak sizlere istediğiniz zaman aralığında hizmet vermektedir. Hemen şimdi iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

9 thoughts on “Tıkanıklık Açma İstanbul”

 1. Tıkanıklık açma firması İstanbul içinde hizmet vermektedir. Bu firma ile iş yaptık… Memnun kaldık

 2. Robot makine ile tıkanıklık açma alanında profesyonel desteğe ihtiyacınız var ise bu firmaya ulaşabilirsiniz

 3. Kırmadan kameralı cihazlarla robot makinelerle tıkanıklık açma firması, güvenle arayarak yardım isteyiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
0212 446 46 30
AVRUPA TESİSATÇI
WhatsApp icon
0532 354 58 54