Tuvalet tıkanıklığı kaç paraya açılır?

Şubat 15, 2024

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde tuvalet gider tıkanıklıkları açmak oldukça zor meşakkatli ve profesyonel hizmetler isteyen bir iş koludur. Apartmanlarda iş yerlerinde tuvalet tıkanıklığı oluştuğu zaman bu tuvaletlerin giderini açma insanların kendi imkanlarıyla aşabileceği bir sorun değildir. Bu minvalde tuvalet tıkandı ise yapmanız gereken en önemli adım profesyonel bir su tesisatçısın arayarak profesyonel ve kurumsal bir hizmet almaktır. İstanbul’da tuvalet tıkanıklığı açma servis ücreti 800 Türk lirasıdır. Bu klozet tıkanıklığı Pisagor tıkanıklığı ve alaturka tuvalet tıkanıklığı için geçerli bir fiyattır Pimaş boruları açılarak tuvalet boru temizliği yapılmaktadır.

Ancak binalarda veya apartmanlarda daha fazla bir tıkanıklık söz konusu ise yani zincirleme bir tıkanıklık olduğu zaman bunu ekiplerimiz tespit ederek ona göre size bir fiyat verilmektedir. İstanbul’da ortalama en düşük tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı 800 TL ile 3000 TL arasında değişen fiyatlara yapılabilmektedir.

İstanbul’da tuvalet gider tıkanıklığı açma fiyatları nedir?

Tuvalet tıkanıklığı kaç paraya açılır İstanbul

İstanbul’da tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları servis ücretleri su tesisatçılarının ortalama olarak belirlediği bir fiyattan oluşmaktadır. Bütün su tesisatçıların da tuvalet tıkanıklığı açma servisi aynı para olmayabilir Ama ortalama baz alındığı zaman aşağı yukarı aynı servis ücretleri uygulanmaktadır Bu servis ücretlerinin verilmesi için tabii ki konumunuz ve tuvalet tıkanıklığındaki sorunlar etkili olmaktadır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tuvalet tıkanıklığı açmak kaç para diye bir araştırma yapanlar için ortalama fiyat vermek istiyoruz tuvalet tıkanıklığı 800 Türk lirası ile 1500 Türk lirası arasında fiyatlara kalıcı olarak kırmadan robotla açılabilmektedir.

Şunu da bilmenizi isteriz ki tuvalet tıkanıklığı 10 yıl önceki gibi kırarak dökerek parçalayarak açılmamaktadır artık tuvalet tıkanıklıkları özel robot cihazların desteğiyle profesyonel ekiplerin önderliğinde kırmadan boruların tamamen açılması ile yapılabilmektedir.

İstanbul’da 800 TL ile 1500 TL arası tuvalet tıkanıklığı açılabilir mi?

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi genellikle kullanılan ekipman, işin zorluğu ve profesyonel yardım alınıp alınmamasına bağlı olarak fiyat değişiklik gösterebilir. İstanbul’da tuvalet tıkanıklığı açma hizmetleri için genelde belirli bir ücret aralığı bulunmaktadır. Ancak, belirli bir fiyat vermek zordur çünkü bu, işin karmaşıklığına ve kullanılacak ekipmanın türüne bağlı olarak değişebilir. İstanbul tuvalet gider açma ücretleri >>

800 TL ile 1500 TL arasında bir bütçe ile profesyonel bir tesisatçı tutabilirsiniz. Ancak, fiyatlar işin karmaşıklığına, kullanılan ekipmanlara, tesisatın durumuna ve hatta günün saatinde çağrı yapılıp yapılmadığına göre değişebilir. Ayrıca, fiyatlar farklı tesisatçılar arasında da değişebilir, bu nedenle birden fazla teklif almak faydalı olabilir.

Tuvalet tıkanıklığı sorunu, evdeki basit çözüm denemeleri ile çözülebilecek bir sorunsa, öncelikle basit yöntemleri denemeniz de önerilir. Ancak, eğer sorun devam ederse veya karmaşıksa, profesyonel bir tesisatçıdan yardım almak en iyisi olacaktır.