Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık açma maliyetlerinin fiyatlarının en iyi şekilde verilebilmesi için yapılacak işlerin tanımının yapılması gerekir. Firma olarak gider tıkanıklık açma servisimiz ortalama 800 ₺ den başlamaktadır. İstanbul’da her bölgeye servis hizmeti vermekteyiz. Mutfak gideri, lavabo, klozet, banyo gideri, ana kanal gibi tıkanıklığın yeri fiyata etki eder. Genellikle ana kanal tıkanıklıkları, gider tıkanıklıklarına göre daha pahalıdır. Yağ, kireç, çöp gibi tıkanıklığın sebebi de fiyata etki eder. Zor temizlenen tıkanıklıklar, daha fazla iş gücü ve zaman gerektirdiğinden daha pahalı olabilir. Tıkanıklığı açmak için kullanılan yöntem de fiyata etki eder. Basit bir tıkanıklık için tel kullanılabilirken, daha zor tıkanıklıklar için robot veya kameralı sistemler gerekebilir. Bu tür yöntemler daha pahalıdır.

Robotla Tıkanıklık Açma İstanbul

İstanbul’da Robotla kıramdan tıkanıklık açma fiyatları

Tıkanıklık açma işini yapan ustanın tecrübesi de fiyata etki eder. Deneyimli ve donanımlı ustalar genellikle daha yüksek fiyat talep ederler. Tıkanıklık açma firması olarak İstanbul içi tıkanıklık açma fiyat listemiz:

  • Mutfak gideri tıkanıklığı açma fiyatları: 800 TL – 1.500 TL
  • Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları: 700 TL – 1.200 TL
  • Klozet tıkanıklığı açma fiyatları: 1.000 TL – 2.000 TL
  • Banyo gideri tıkanıklığı açma fiyatları: 900 TL – 1.800 TL
  • WC – Tuvalet Tıkanıklığı açma fiyatları: 800 TL – 1.100 TL
  • Kanal tıkanıklığı açma fiyatları: 2.000 TL – 5.000 TL
tıkanıklık açma fiyatları, istanbul pimaş tıkanıklık açma ücretleri

Robotla Tıkanıklık Açma Maliyeti ₺800 olarak belirlenmiştir. Bu gider tıkanıklık açma alanında en ucuz tıkanıklık açma fiyatıdır. Tıkanıklıklar, evlerde ve işyerlerinde sıkça karşılaşılan can sıkıcı problemlerdir. Özellikle mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda oluşan tıkanıklıklar hijyenik açıdan da büyük tehdit oluşturabilir. Bu tür problemlerin çözümü için geleneksel yöntemler her zaman etkili olmayabilir ve zaman alıcı olabilir. Robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır? Tıkanıklığın yeri belirlenir: Tıkanıklığın olduğu bölge kamera sistemi ile görüntülenir. Robot cihaza uygun başlık seçilir: Tıkanıklığın türüne göre robot cihaza uygun başlık seçilir. Robot cihaz boruya yerleştirilir: Robot cihaz, tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar borudan itilir. Tıkanıklık temizlenir: Robot cihazın ucundaki başlık, tıkanıklığa neden olan materyalleri parçalayarak veya çekerek temizler. Borular yıkanır: Tıkanıklık temizlendikten sonra borular bol suyla yıkanır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma Maliyeti İstanbul

Mutfak gideri tıkanıklık açma fiyatları İstanbul, Lavabo tıkanıklık açma fiyatları İstanbul, Klozet tıkanıklık açma fiyatları İstanbul, Banyo gideri tıkanıklık açma fiyatları İstanbul, Ana kanal tıkanıklık açma fiyatları İstanbul. Tıkanıklık açma maliyeti ve servis ücretimiz 800 Türk Lirası’dır.

Robotla tıkanıklık açma fiyatları İstanbul Kimyasal tıkanıklık açma fiyatları İstanbul Basınçlı suyla tıkanıklık açma fiyatları İstanbul Tel ile tıkanıklık açma fiyatları İstanbul Kırmadan gider tıkanıklık açma maliyeti 800₺ olarak belirlenmiştir.

  1. Avrupa Yakası tıkanıklık açma fiyatları İstanbul için fiyatlarımız 800 TL – 1000 TL’dir.
  2. Anadolu Yakası tıkanıklık açma fiyatları İstanbul için kırmadan robotla tıkanıklık açma servisi 800TL – 1200 TL’dir.
Phone icon
0212 446 46 30
AVRUPA TESİSATÇI
WhatsApp icon
0532 354 58 54