Pimaş Su Kaçağı Tamiri İstanbul

Şubat 10, 2024

Pis su batık borularında, tuvalet, mutfak, lavabo giderlerinde su kaçakları meydana gelir. Bu atık su kaçakları bir süre sonra pis kokulara sebep olur, hijyen açısından da sizlere zarar verebilir. Bu tür pimaş su kaçağı tamiratını bizi arayarak yaptırmanız mümkündür. Pimaş borularınızı kırmadan su kaçaklarının nerede olduğunu tespit etmemizi kolaylaştıran kameralı tarama cihazları ile boru arızalarının yerlerini buluyoruz. Apartman dairenizde pimaş su kaçağı tamiri için sizlere en iyi ustalarımız ile hizmet veriyoruz. Pimaş su kaçağı tamiri için iş yerlerinde oluşan pis su kaçaklarının yerlerini bulma konusunda size çözüm sunuyoruz. Pimaş su kaçağı tamiri kolay bir iş değildir. Profesyolellerin el atacağı bir iş koludur.

Pimaş pis su atık borularında su kaçağını bulma servisi fiyatları 800 TL’dir. İstanbul’da pimaş gider borularında oluşan pis su kaçaklarının bulunabilmesi için profesyonel bir firmadan destek almanız gerekir. Tıkanıklık Açma firması pimaş su kaçak tamiri su sızıntısını bulmak için 800 Türk Lirası servis ücreti alarak sizlere bu hizmetleri en iyi şekilde vermektedir.

Pimaş su kaçağı tamiri servisi almak için Tıkanıklık Açma firması olarak size destek ve çözümler sunuyoruz. Pimaş su sızıntısını onarmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Öncelikle pimaş su kaçağı sızıntısını bulmaya çalışın yani pimaş sistemindeki su kaçağının kaynağını bulun. Pimaş boru kaçağını bulunca su vanasını kapatın. Yani daha fazla sızıntıyı önlemek için suları ana vanadan kapatın sonra alanı temizleyin ve kurulayın. Pimaş su kaçağı borusu iyice kurulanmalıdır. Onarım sırasında uygun yapışmayı sağlamak için etkilenen alanı besle silin. Pimaş su kaçağı borusu onarın. Kalıcı bir çözüm için fiberglas reçine bant, silikon onarım veya Pimaş’a özgü diğer onarım kitleri gibi uygun malzemeler kullanın veya boruyu değiştirin. Pimaş sisteminin doğru kurulumunu ve bakımını sağlayarak gelecekteki sızıntıları önlemek için önleyici tedbirler alın. Alanı hemen kapatmayın. Tamiratlardan sonra boruları kontrol ederek su sızıntısı devam ediyor mu bakınız.

Pimaş Su Kaçağı Tamiri

Pimaş su kaçağı tamirini bu şekilde yapabilirsiniz. Pimaş su kaçağı tamirini kendiniz yapamazsanız perofesyonel destek alın. Kırmadan pimaş su kaçağı tamiratı yapan Tıkanıklık Açma firması ile iletişim kurarak destek alın.

Pimaş Pis Su Kaçağı Onarımı

Atık sularda meydana gelen sızıntılar koku ve hijyenik açılardan zararlıdır. Bu tür sorunların hemen çözümlenmesi gerekir. Tuvalet borusundaki su kaçağı tamiri, sorunun kaynağına ve ciddiyetine bağlı olarak değişebilir. Kendi başınıza pimaş su borusu su kaçağı sorunu ile başa çıkmak için aşağıdaki bazı teknikleri deneyebilirsiniz. Aksi takdirde bizi arayarak hemen çözüm bulabileceğinizi unutmayın. Pimaş su kaçağı tamir yötemleri:

  1. Su Kaynağını Kapatın: İlk adım olarak, tuvaletin su kaynağını kapatın. Tuvalet rezervuarının altındaki su hattındaki valfi çevirerek su akışını kesin.
  2. Su Birikintisini Temizleyin: Kaçak nedeniyle oluşan su birikintisini temizleyin. Böylece kaçağın kaynağını daha net bir şekilde görebilirsiniz.
  3. Kaçağın Kaynağını Belirleyin: Kaçağın nereden geldiğini belirleyin. Tuvaletin altındaki boruların, bağlantı noktalarının veya contaların kontrol edilmesi gerekebilir.
  4. Bağlantıları Kontrol Edin: Tuvaletin tabanındaki bağlantı noktalarını kontrol edin. Tesisat bağlantıları gevşemiş veya sızdırabilir. Gerekirse, bağlantıları sıkın veya değiştirin.
  5. Contaları Kontrol Edin: Tuvaletin tabanında veya su hattı bağlantılarında bulunan contaları kontrol edin. Eğer contalar hasarlı veya eskimişse, onları değiştirin.
  6. Lehim veya Yapıştırıcı Kullanma: Eğer kaçak, boru bağlantı noktalarından birinde ise, lehim veya suya dayanıklı bir yapıştırıcı kullanarak tamir yapabilirsiniz. Ancak bu işlemi yapmadan önce borunun kuru olduğundan emin olun.
  7. Profesyonel Yardım Alın: Eğer kaçak sorunu karmaşık veya büyükse, profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanız önemlidir. Uzmanlar, sorunu tespit edebilir ve kalıcı bir çözüm sunabilir.
  8. Sigortanızı Kontrol Edin: Eğer evinizde su hasarı sigortası varsa, poliçenizi kontrol edin ve su kaçağı nedeniyle oluşan hasarı kapsayıp kapsamadığını öğrenin. Sigortanız kapsıyorsa, hasarın onarımı için sigorta şirketinizle iletişime geçin.

Unutmayın ki, su kaçakları ciddi bir sorundur ve zamanında müdahale edilmelidir. Eğer sorunu kendiniz çözemiyorsanız veya kaçak şiddetliyse, bir uzmandan yardım almalısınız. Tıkanıklık Açma Su Tesisat firması olarak yirmi yılı aşkın bir süredir sektörün içindeyiz. Bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’un 39 ilçesinde pimaş su kaçak tamiri hizmeti vermekteyiz. Bizi arayarak en iyi hizmetlere çözüm alın.